📩 kurzy@bitehazard.cz        📞 +420 603300550           🏠 Topolná 276, okr. Uherské Hradiště

 🕐 08 - 20 h/6d

kurzyzvuku.cz

Pro učitele EZHZT

Kurzy pro učitele EZHZT

Naše kurzy jsou zvláště vhodné pro učitele ZUŠ, kteří na své škole hodlají založit obor EZHZT, nebo jej už provozují, ale potřebují inspiraci k výuce a chtějí se v tomto oboru zdokonalit.

V roce 2012 jsem na naší škole ZUŠ Otrokovice založil oddělení výuky EZHZT pod názvem “Mladý mistr zvuku” a od té doby jsem nasbíral již mnoho zkušeností s výukou. Jako software používáme Pro Tools, já jako učitel EDU verzi Pro Tools Studio, žáci free verzi Pro Tools Intro. Obě verze jsou vzájemně kompatibilní, ale verze Intro umí otevřít pouze 8 stop, neumí video a má další omezení. Pro výuku žáků to ale bohatě postačuje. Pokud je zájem o koupi softwaru EDU, poradím Vám, jak na to a je tu i možnost další 10% slevy.

Kurz je individuální nebo maximálně ve skupinách 2 posluchačů. To je velká výhoda oproti běžným hromadným kurzům, neboť se Vám budu maximálně celou dobu věnovat. Místo konání je vždy v nahrávacím studiu BiteHazard v Topolné. Náplň kurzu si můžete sami zvolit buďto z oblasti způsobu výuky EZHZT, nebo z jakékoli odborné oblasti záznamu zvuku, softwaru apod.

Na konci kurzu Vás bude čekat krátký test vědomostí a obdržíte Certifikát o absolvování kurzu.

Výuka EZHZT

Objednávky tohoto typu kurzu je nejlépe řešit předem telefonicky s informacemi ohledně objednávky a fakturace, nebo lze použít přímo online objednávku s platbou předem, v tomto případě zvolte jako typ kurzu “Kurz pro učitele EZHZT”.

Užitečné informace:

Název kurzu: Teorie zpracování zvuku pro EZHZT
Místo konání: Topolná 276, 68711, okr. Uherské Hradiště
Jiří Regent, IČ: 49150774
Tel.: 603300550
Cena kurzu 8 hodin: 3000 Kč
Nejsem plátce DPH

10% sleva,
speciálně pro vás
🎁

Zaregistrujte se a získejte slevu 10 % na nákup kurzů a konzultací na našem webu a také 10% slevu na nákup zboží na shop.disk.cz .

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Přesunout se na začátek