📩 kurzy@bitehazard.cz        📞 +420 603300550           🏠 Topolná 276, okr. Uherské Hradiště

 🕐 08 - 20 h/6d

kurzyzvuku.cz

Novinky

Testy mikrofonů na zpěv

V rámci kurzů jsme vyprodukovali nahrávku zpěvu na 6 různých mikrofonů. Tři z nich si můžete nyní poslechnout v tzv. “slepém testu” a zkusit si tipnout, který je který, nebo alespoň, který se Vám nejvíc líbí…

Test mikrofonů Eliška

Komentáře jsou povoleny přímo na stránce testů.

Nový online kurz Pokročilá editace bicích v Pro Tools

Právě jsem spustil nový online kurz pro bubeníky, producenty, zvukaře a možná i pro učitele EZHZT – Pokročilá editace bicích v Pro Tools. V Pro Tools proto, protože v nich sám nejvíc pracuju, a taky je to ve free verzi nejvhodnější program pro žáky oboru EZHZT na Základních uměleckých školách. Pro Tools Intro je zcela kompatibilní s dospělými placenými verzemi a navíc, učitelé tyto placené verze mohou mít asi za třetinovou cenu.

Kurz popisuje formou textových tutoriálů principy střihu bicích z několika verzí, tzv. comping z několika synchronních playlistů, dále kvantizaci audia pomocí Elastic Audio i pomocí Beat Detective, tvorbu Tempo mapy, postupy míchání zvuků se samply metododou triggeringu, atd… Tutoriály jsou doplněny mnoha obrázky.

Pokročilá editace bicích v Pro Tools

Otevíráme další kurzy

Přihlášky na soukromé kurzy.

V současné době opět přijímáme zájemce o náš soukromý kurz v nahrávacím studiu. Nejsme vázáni na začátek školního roku. 

“Mimochodem… Víte, že půlroční kurz Vás vyjde pouze na 247 Kč za hodinu?”

Přihlásit se do kurzu

Mladý mistr zvuku.

Základní umělecká škola Otrokovice přijímá žáky do oboru Mladý mistr zvuku. Přihlásit se mohou žáci již od 7 let věku. Přihlášku posílejte elektronicky ze stránek ZUŠ: Přihláška ON-LINE, nebo pomocí nákupu kurzu zde na webu.

Přesunout se na začátek