📩 studio@bitehazard.cz        📞 +420 603300550           🏠 Topolná 276, okr. Uherské Hradiště

 🕐 08 - 20 h/6d

O mně

Jiří Regent

Jiří Regent

Majitel firmy

Zvukem se zabývám profesionálně od roku 1990, kdy jsem začal pracovat jako pomocník v otrokovickém studiu SOUGP a kde jsem později založil firmu R-AUDIO & recording a následně BiteHazard studio v Topolné.
Prošel jsem si několikaleté období analogového záznamu do pásu a práci s mixážními pulty. Dnes po letech můžu říct, že to je přesně ta nenahraditelná zkušenost, která je užitečná pro perfektní zvládnutí řemesla.
Od roku 1998 jsem začal pracovat s digitálním zvukem a od té doby běží proces neustálé obnovy a výměny zařízení, počítačů, softwaru a postupů. Přesto, nebo právě proto jsem si udržel nadhled a dá se říci, že dnes už mám jasno. K práci používám software Avid Pro Tools Studio nebo někdy při kurzech i Presonus Studio One Professional.
Mnoho let pořádám výukové kurzy pro zvukaře, ať už se speciálním nebo všeobecným zaměřením. Píšu odborné články a recenze do hudebních časopisů Muzikus a Music-Store . Zvučím živá vystoupení kapel.
V roce 2012 jsem v ZUŠ Otrokovice založil oddělení výuky EZHZT (Elektronické zpracování hudby a zvuková tvorba) pod názvem “Mladý mistr zvuku” a zpracoval pro něj učební osnovy, které částečně využívám i ve vlastních kurzech.

10% sleva,
speciálně pro vás
🎁

Zaregistrujte se a získejte exkluzivní slevu
a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Přesunout se na začátek